Náš tým

Poznámka: Přehled učitelů najdete na samostatné stránce v sekci škola angličtiny.

MartinX.jpgRNDr. Martin Kleinwächter

ředitel jazykové školy, personální a právní záležitosti

Vzdělání: geologie a geochemie na Masarykově univerzitě. Geologií se zabýval od roku 1982 do roku 1990, kdy se stal spoluzakladatelem Travel 2002 English Centre – předchůdce Brno English Centre. Kromě angličtiny má bohatou praxi i ve španělštině – tříletý pracovní pobyt na Kubě jako manažer projektu. Mezi jeho koníčky patří cestování, jízda na horském kole a létání.

Veronika profilovka.jpgIng. Veronika Žlebčíková

finanční ředitelka

Vzdělání: Masarykova univerzita, Ekonomicko-správní fakulta. V roce 2007 ve firmě začínala jako office managerka překladatelského oddělení. Postupně získala na starost záležitosti školy a od roku 2015 je zodpovědná i za finanční stránku firmy. Její pracovní náplní je také odpovědnost za praktické prvky každodenního provozu, kontakt s klienty, přihlášky studentů, fakturaci a účetnictví. Mimo kancelář se ráda věnuje tancování.

Nigel barevný.jpgNigel Briggs

metodik

Nigel studeid Sports Science at Leeds University. After a year working at Hastings College of Further Education, he qualified to teach English. He taught in Austria, Spain and Poland before joining the BEC team in 1996. Having worked as the Director of Studies for a number of years, Nigel became an owner in 2015. He still organises the day-to-day running of the school, as well as, teaching courses. He is active in the Brno Dragons Rugby club as trainer. His years of playing the sport have taught him a lot and he now shares this with the younger players.