Studium v Bristolu

ELC-Bristol.jpgBristolmap.jpgStudium ve Velké Británii doporučujeme těm, kteří se chtějí věnovat studiu angličtiny v autentickém prostředí. Můžeme vám vřele doporučit školu The English Language Centre v Bristolu, která patří mezi nejkvalitnější školy vyučující angličtinu v Anglii. Spolupracujeme s ní již od roku 1995. Škola ELC získala své renomé kromě kvality výuky i svým neobyčejně vřelým a vstřícným přístupem ke studentům.

Bristol je staré univerzitní město nabízející kromě přirozených krás i mnoho atrakcí pro studenty. Jeho atmosféra je ale mnohem klidnější a uvolněnější než v mnohdy hektickém Londýně. Škola navíc organizuje vlastní kulturní akce (seznámení s městem, seznamovací večírek, výlet na atraktivní místa v kraji, návštěva hudebního klubu…).

Bristol.jpgUbytování si můžete zvolit na kolejích nebo v rodinách (s polopenzí), kde je součástí služeb i cca hodinová neformální konverzace s hostiteli v době po večeři. V rodinách bývá ubytováno vždy několik studentů.

Standardní kurz má týdenní rozsah výuky 28 vyučovacích hodin, s dalšími možnostmi konverzačního klubu, osobních konzultací atd.

Jestliže máte zájem o speciálně zaměřenou výuku, doporučujeme vám zvolit si kombinovaný kurz o rozsahu 28 vyučovacích hodin obecné angličtiny, 2 hodiny konverzace, 4 hodiny samostatného studia v přítomnosti učitele a 6 hodin soukromé výuky v odbornosti, kterou si zvolíte.

Škola vás rovněž může připravit na celou řadu zkoušek z obecné i obchodní angličtiny a nabízí mnoho dalších možností studia včetně přípravy ke studiu na střední a vysoké školy v Anglii.

Výuka na škole probíhá po celý rok, minimální délka studia je dva týdny, kombinačního kurzu jeden týden. Minimální věk je 18 let. Ve třídách je maximálně dvanáct studentů, maximálně dva stejné národnosti.

Při objednávce kurzu u Brno English Centre obdržíte 10% slevu z ceny kurzovného. Tuto slevu nelze uplatnit v případě mimořádných slev nabízených školou ELC Bristol.

Zavolejte nám, rádi Vám o studiu v Bristolu poskytneme podrobné informace.

Stránky školy ELC Bristol v angličtině najdete zde.

ELC budova.jpg ELC budova1.jpg John Duncan.jpg

Levnější kurzy

Přihlaste se do více kurzů a získejte slevu 20%, v případě letních kurzů dokonce 50%!. Plnou cenu zaplatíte jen u nejdražšího kurzu, ostatní budete mít se slevou.