Jak se přihlásit

Zdarma a nezávazně otestujeme vaši pokročilost. Na základě on-line testu a krátkého osobního pohovoru vám doporučíme typ kurzu nejlépe VeronikaVkanclu.jpg odpovídající vašim požadavkům a pokročilosti. Vzhledem k tomu, že vyučujeme po celý den a naše kurzy angličtiny pokrývají celý rozsah pokročilostí od “falešných” začátečníků až po „proficient in English“, najdeme pro vás vždy vhodnou studijní skupinu.

Pak už jen vyplníte přihlášku. Kurzovné můžete uhradit v hotovosti, kartou nebo bankovním převodem. Na požádání vám nebo vašemu zaměstnavateli vystavíme fakturu.

Návštěvu u nás neodkládejte na poslední chvíli, využijte nabízených slev.

Vstupní konzultace, otestování znalostí a ukázková hodina u nás zdarma.

Otevírací dobu kanceláře školy najdete zde. Po telefonické dohodě jsou možné i individuální termíny.
Novým studentům doporučujeme před návštěvou vyplnění on-line testu a odeslání výsledků. Nebudete ho muset vyplňovat znovu a ušetříte čas. Poté nás prosím navštivte – některý z lektorů s Vámi provede krátké interview – anebo se domluvíme na zkušební hodině.

Do kurzu je možné nastoupit kdykoliv v průběhu roku.

Jestliže se k těmto stránkám dostáváte až v průběhu školního roku a naše kurzy již běží, můžete se do nich kdykoliv přidat. Rozsah pokročilostí je tak velký, že určitě najdete třídu, kde se budete cítit se svou pokročilostí ‘jako doma’. Přijďte se domluvit na náslech ve zvolené třídě a sami si ověřte, zda vám náš způsob výuky vyhovuje.

Levnější kurzy

Přihlaste se do více kurzů a získejte slevu 20%, v případě letních kurzů dokonce 50%!. Plnou cenu zaplatíte jen u nejdražšího kurzu, ostatní budete mít se slevou.