Slevy

Money.jpgSnažíme se podpořit motivované studeny. Připravili jsme pro ně proto následující systém slev, který odměňuje hlavně studijní úsilí a vytrvalost.

Sleva za včasné přihlášení

Pro letní kurzy 2017 a kurzy ve školním roce 2017 – 2018 opět nabízíme zajímavé slevy. Při přihlášení a zaplacení celého školného do 15.5.2017 získáte slevu cca 10%. Při přihlášení a složení alespoň 500,- Kč zálohy do 30.6.2017 získáte slevu cca 5%. Podobné slevy platí i pro letní kurzy a systém E-teaching. Konkrétní data pro jejich uplatnění najdete u jednotlivých kurzů v přehledu.

Kombinační sleva

Pokud se přihlásíte do více kurzů (např. do obecné angličtiny a konverzace), získáte slevu za kombinaci. Plnou cenu zaplatíte jen u nejdražšího kurzu, na druhý a případný další kurz získáte 20% slevu (pokud je v kombinaci kurz celoroční, ale student volí pololetní variantu, pak 10%). Na letní kurzy je tato sleva dokonce 50%!
Kombinační sleva je obzvláště výhodná u intenzivních letních kurzů, kdy je za samostatný kurz považován každý z z jednotlivých týdnů. Již druhý týden tedy získáte jen za 50% ceny.

Zákaznická sleva

Absolventi kurzu Brno English Centre mohou využít zákaznické slevy školného za studium absolvované v minulých letech. Hodnotu slevy vám sdělíme na požádání.

Sleva na základě doporučení

Absolventi kurzu Brno English Centre obdrží další slevu 100 Kč za každého nového studenta, kterému studium u nás doporučí a který uhradí celé školné.

A to nejlepší nakonec:

SLEVY JE MOŽNO SČÍTAT!