Učitelé

Učitele si pečlivě vybíráme. Všichni naši kmenoví učitelé mají vysokoškolské vzdělání, mezinárodně platnou kvalifikaci pro výuku angličtiny a praxi v tomto oboru. Dále požadujeme vstřícnost, dobré vystupování, zájem o práci ve škole našeho typu a motivaci k dalšímu vzdělávání.

Teacher_training.jpg
Působí u nás učitelé, kteří absolvovali kurz Trinity Licentiate Diploma TESOL, což je jeden z nejvyšších stupňů vzdělání, kterého může učitel dosáhnout. Několik našich učitelů působí jako examinátoři při ústních zkouškách Cambridge či metodologické přípravě učitelů (CELTA) na Filosofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně.

Naši učitelé se na výuku pečlivě připravují a dovedou využívat celou škálu učebních postupů nejvhodnějších k dosažení plánovaného cíle.

Výuku koordinuje příslušný ‘Director of Studies’ (akademický ředitel), takže každá vyučovací hodina i celý kurz během roku mají jasně stanovené a průběžně sledované cíle.

Profily jednotlivých učitelů si můžete zborazit kliknutím na jméno v nabídce vlevo.

Levnější kurzy

Přihlaste se do více kurzů a získejte slevu 20%, v případě letních kurzů dokonce 50%!. Plnou cenu zaplatíte jen u nejdražšího kurzu, ostatní budete mít se slevou.

Tip – fotografie

Fotky můžete zvětšit kliknutím, v galerii pak procházet i z klávesnice – šipkami vlevo a vpravo.