Luis Rodriguez

luis.pngmap_us.gif

Luis se narodil ve státě Nové Mexiko v USA, velkou část dětství však strávil v horské vesnici ve středním Mexiku. Kvůli své vášni pro cestování působil na mnoha místech nejen v USA, ale i jinde ve světě (Austrálie, Skotsko, Japonsko, Kostarika). V několika z těchto zemí vyučoval španělštinu nebo angličtinu. Kvalifikaci pro výuku (certifikát CTESOL a Advanced CTESOL) získal na Transworld Schools v San Francisku. Kromě učitelského vzdělání má také magisterský titul z filozofie, a to ze San Francisco State University. Na této univerzitě filozofii později sám učil. Dalšímu studiu se věnuje i v Brně, kde kromě učitelského působení postgraduálně studuje “Religious studies” na Masarykově univerzitě.

Kromě lásky k cestování je známý i svým vztahem k široké škále hudby a k tanci, rád vaří, čte, cvičí, trochu surfuje a rád vyráží na pěší turistické výlety.

Luis4.jpg Luis3.jpg Luis5.jpg Luis2.jpg Luis1.jpg

Levnější kurzy

Přihlaste se do více kurzů a získejte slevu 20%, v případě letních kurzů dokonce 50%!. Plnou cenu zaplatíte jen u nejdražšího kurzu, ostatní budete mít se slevou.

Tip – fotografie

Fotky můžete zvětšit kliknutím, v galerii pak procházet i z klávesnice – šipkami vlevo a vpravo.