Phil Warwick

ETDphil.jpgmap_uk.gifPhil je absolventem Hastings College of further education, kde vystudoval B-TEC National Diploma in Business Studies. Větší část života se ale věnoval angličtině Pro její výuku získal nejprve Trinity Cert. TESOL, později i prestižní Trinity Diploma TESOL. V současnosti je kvalifikovaným pedagogem pro vzdělávání učitelů angličtiny (teacher trainer).

Phil má více než dvacetileté zkušenosti s výukou angličtiny získané na třech kontinentech (Jižní Amerika, Asie, Evropa). Kromě toho se může pochlubit rozsáhlými zkušenostmi v oblasti vedení a plánování výuky, metodologie i vedení školy jako takové. Další širokou oblastí jeho působení je vzdělávání učitelů. Tam pracoval jak v soukromém, tak i státním sektoru, s učiteli z různých prostředí mnoha zemí. V Británii působil jako lektor učitelských kurzů CELTA. Během své kariéry působil mimo jiné jako akademický manažer v Šangaji (Čína), jako hlavní ředitel studií pro všechny školy spadající pod Embassy CES v Británii, jako učitel a metodolog v Curitiba (Brazílie), jako lektor učitelů angličtiny v Buenos Aires (Argentina) a jako hlavní konzultant pro další vzdělávání učitelů u společnosti Longman v České republice.

Po celé střední Evropě je pravidelně zván jako řečník na konference a vzdělávací programy. Je spoluautorem několika kurzů pro výuku učitelů angličtiny, které pomáhal vytvářet v Británii, Argentině, Číně a České republice. V současnosti dělí svůj čas mezi tyto činnosti a vyučování pro Brno English Centre, které – jak sám říká – ho opravdu baví.

Ve volném čase Phil nejraději tráví čas se svou rodinou, rád vaří a jídlo kombinuje s dobrým vínem. K jeho láskám patří i knihy.

PhilW1.jpg Philw2.jpg

Levnější kurzy

Přihlaste se do více kurzů a získejte slevu 20%, v případě letních kurzů dokonce 50%!. Plnou cenu zaplatíte jen u nejdražšího kurzu, ostatní budete mít se slevou.

Tip – fotografie

Fotky můžete zvětšit kliknutím, v galerii pak procházet i z klávesnice – šipkami vlevo a vpravo.