Cambridge English

CE2018.jpgJakou kvalifikaci u nás můžete získat?

Cambridge ESOL_thm350x57.jpg

Každý student naší školy se může připravit ke složení některé z mezinárodně uznávaných zkoušek, které jsou součástí kvalifikačního systému platného v zemích Evropské unie, Britského společenství nebo v USA a Kanadě. Typ a vhodnou úroveň zkoušky každému doporučíme na základě vstupních testů, jeho studijních výsledků během roku a budoucího zaměření. Získání kvalitního mezinárodně uznávaného certifikátu je užitečné pro další studium i profesní kariéru. Nezanedbatelný je také motivační účinek: dává studiu jasně definovaný krátkodobý cíl a vede k efektivnejšímu učení. Za dobu našeho působení složily úspěšně mezinárodně platné zkoušky již stovky našich studentů, a to s vysokým procentem úspěšnosti.

Zkoušky univerzity v Cambridge z obecné angličtiny

Zkušební termíny se vypisují třikrát ročně, zpravidla ve druhém červnovém a prosincovém týdnu a zkoušky BEC a FCE i počátkem března. Přihlášky ke zkouškám v letním termínu se podávají obvykle do poloviny března, pro zkoušky v termínu zimním začátkem října.
Připravíme vás ke zkoušce z obecné angličtiny, a to na stupeň PET (Preliminary English Test), FCE (First Certificate in English), CAE (Certificate in Advanced English) a CPE (Certificate of Proficiency in English).

Business English Certificate (BEC)

jsou certifikáty univerzity v Cambridge o znalosti obchodní angličtiny. Příprava ke zkouškám nevyžaduje speciální znalosti z oboru obchodu a netestuje matematické znalosti. Je zaměřena na praktickou aplikaci angličtiny v mezinárodním podnikání a v situacích s ním spojených. Zkouška má tři úrovně obtížnosti: BEC Preliminary odpovídá přibližně Cambridge PET, BEC Vantage zkoušce Cambridge FCE a BEC Higher zkoušce Cambridge CAE.

IELTS

International English Language Testing System je mezinárodní zkouška, kterou uznávají univerzity, profesní sdružení a vzdělávací instituce na celém světě. Tato zkouška otestuje vaši schopnost mluvit, orientovat se v náročnějších textech akademického charakteru a psát eseje nebo zprávy.

Absolvování zkoušky IELTS je často jedním z požadavků pro přijetí ke studiu na zahraničních univerzitách a podmínkou členství v profesních organizacích. Tyto zkoušky organizuje Britská rada.

Nemůžete chodit do školy?

nebo pracujete na směny?

I pro vás existuje řešení. Využijte E-teaching – výuku přes internet. Volba času je pak jen na vás. Více zde.