When Quality Matters
Česky English Español

Jazyková škola Brno English Centre

jazykové kurzy (angličtina)

Zajímá-li vás angličtina a místem vašeho působení je Brno, pak ideální odpovědí je jazyková škola Brno English Centre. Pořádáme jazykové kurzy v Brně, a to jak pro veřejnost, tak pro firmy. Patříme mezi nejuznávanější jazykové školy v Brně. Své renomé jsme získali především v oblasti přípravy na zkoušky Cambridge a nově jsme se stali zkouškovým centrem zkoušek LanguageCert. Jazyková škola Brno English Centre kromě kurzů obecné angličtiny a konverzace nabízí i kurzy zaměřené na obchodní a akademickou angličtinu, nově najdete v nabídce i ‘English at Work’ a ‘English for Leisure’.

 

Otestujte si své znalosti angličtiny.

On-line English test

Než začnete vybírat vhodný kurz, ověřte si svou pokročilost. Vám i nám jde o to, abyste se učili ve třídě, kde se nebudete ani nudit ani trápit. U nás nemícháme studenty několika pokročilostí do jedné třídy.

Jazykové kurzy

- vyberte si

Pokročilost kurzu:
Dny v týdnu:
Doba konání:

Pracujete na směny nebo nemůžete pravidelně do školy? Existuje řešení.

E-Teaching

Výuka přes internet, kde se zdokonalíte v psaném projevu. Čas si určujete sami. Každý týden dostanete písemný úkol, který vám naši učitelé po odevzdání opraví a uvedou doporučení pro další růst. Nejde tedy o klasický e-learning, kde student komunikuje se strojem, ale o živou, interaktivní výuku.